ابراهیم نخعی مالک و قائم مقام تیم استقلال جوان خان ببین پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتبال گلستان اظهار کرد: تیم را به امید قهرمانی بسته بودیم و به لطف خدا و تلاش همه کادر مدیریت و فنی و بازیکنان به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم.

نخعی درباره چگونگی تشکیل این تیم بیان کرد: با علاقه ای که به باشگاه داری فوتبال داشتیم در سال ۹۲ امتیاز تیم خان ببین را خریداری کردیم و موفق شدیم در لیگ دسته یک به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی افزود: با ادامه روند سال گذشته و حفظ کادری مجرب موجب شد مزد تمام زحمات خود را بگیریم. از سراسر شهرهای استان بازیکنانی در اختیار داریم که با حداقل امکانات و بر اساس نظم و انضباط حاکم بر تیم و هیئت مدیره توانستیم به این موفقیت دست پیدا کنیم.

وی در مورد میزان تجربه بازیکنان گفت: دو بازیکن ما به نام سعید آشکارکلایی که سابقه حضور در تیم اتکا گلستان و ستار اونق از تیم فولاد یزد به ما اضافه شده اند و سایر بازیکنان در سطح استان فوتبال بازی کرده اند.

مالک تیم فوتبال استقلال جوان خان ببین در مورد سطح مسابقات لیگ استان گفت: سطح مسابقات امسال نسبت به سال های گذشته بالاتر بوده و امتیازاتی که تیم های دوم و سوم جدول به دست آوردند نشانگر لیگی پویا بوده است.

نخعی از شرایط سخت میزبانی تیم سخن گفت و افزود: تنها تیمی بودیم که به خاطر کیفیت پایین زمین شهرمان مجبور بودیم در یک شهر دیگر (چمن مصنوعی دلند) تمرین و بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش بینی قهرمانی پیش از پایان مسابقات را داشتند یا خیر؟ گفت: در نیم فصل اول چنین پیش بینی را می کردیم اما در نیم فصل دوم تیم های کشاورز علی آباد و شاهین بندرگز همپای ما پیش می آمدند و با این وضعیت فکر می کردیم قهرمان در روز پایانی مشخص شود.

 وی در مورد هزینه تیم اظهار کرد: برخی افراد مدعی هستند که ما بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کرده ایم درحالی که مجموع هزینه ها رقمی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان بوده که به شکل صحیحی پرداخت شده است.

مالک تیم فوتبال استقلال جوان خان ببین درباره حضور در لیگ زیرگروه کشور خاطرنشان کرد: هنوز ۶ تا ۷ ماه زمان تا برگزاری لیگ زیرگروه کشور فرصت باقی است و در این محدوده جلساتی برگزار خواهیم کرد تا یک تیم شایسته را برای فوتبال استان تشکیل دهیم.

گفتنی است؛ در جدول ۱۰ تیمی لیگ برتر فوتبال گلستان تیم استقلال جوان خان ببین یک هفته مانده به پایان مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت و پس از آن تیم های کشاورز علی آباد و شاهین بندرگز دوم و سوم شدند. همچنین تیم های پارس ایده گرگان با ۱۷ و استقلال سرکلاته کردکوی با ۷ امتیاز به رقابت های لیگ دسته یک استان سقوط کردند.

 

منصرف شدن از پاسخ