” در لیگ برتر هم مدعی خواهیم بود “
این عنوان مصاحبه فصل پیش محسن عجم ، مهاجم توانمند باشگاه استقلال جوان خان به بین پس از راه یابی به رقابت های لیگ برتر استان بود. سخنی که شاید پس از انتشار آن کمتر کسی به حقیقی شدن آن ایمان داشت اما مهارت بالای این بازیکن در امر گلزنی نه تنها از استقلال یک تیم مدعی ساخت بلکه موجب شد این بازیکن آینده دار فوتبال استان برای دومین سال متوالی عنوان آقای گل لیگ را از آن خود نماید تا همگان منتظر درخشش این مهاجم در رقابت های لیگ دسته سوم کشور باشند. گفتگوی شنیدنی ایشان با سایت گلستان لیگ را با هم می خوانیم :
 *
از وضعیت امسال استقلال برامون بگین.
 استقلال امسال چون مدیریت و برنامه ریزی بسیار خوبی داشت ، در سطح بسیار خوبی بود و  سرمربی این تیم ، آقای عقیلی ، خیلی خوب تونست با برنامه ریزی ، تیم را به قهرمانی برسونه. مدیریت، برنامه ریزی و همدلی بچه ها ، از دلایل موفقیت این تیم بود و واقعاً بدون این همدلی کسب این جایگاه غیرممکن بود.
 *
شما دو فصل متوالیه که آقای گل استان میشین. دلیلش به نظر خودتون چی بود ؟
 دلیل آن تمرین های خوبی بود که در این دو سال در این تیم داشتم. چون پارسال هم تو همین تیم بودم و با تمرینات منظمی که مربی عزیزمون داشتن من تونستم بعنوان آقای گلی برسم با این که حتی ۷ – ۶ تا بازی هم در تیم حضور نداشتم.
 *
سبک و مدل بازی استقلال چقدر تو کسب عنوان آقای گلی شما موثر بوده ؟
 بله. صد در صد ، سبک و مدلی که آقای نیک نژاد برای بازی طراحی کرده بودن ، در این موفقیت من بسیار موثر بود. همچنین تمرین های پیش فصل بسیار اثرگذار بود.
 *
اینطوری که ما شنیدیم شما دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیک دانشگاه امیر کبیر تهران هم هستین ، فوتبال تأثیری روی تحصیل شما نداشته ؟

 شرایط برایم بسیار سخت شده. این که در دو جبهه تحصیلی و ورزشی بخواهم پیشرفت کنم بسیار سخته . اما با توکل بر خدا پیش میرم و امیدوارم بتونم این ترم از پس درس ها بر بیام. چون واقعا کسی در حیطه تحصیل شرایط یک ورزشکار را درک نمیکنه. حتی اگر در حد نیمه حرفه ای باشد. من تلاش خودمو می کنم تا در هر دو زمینه پیشرفت کنم.

*

موقعیت گل هم خراب میکنین ؟  واکنش سرمربی تیم به از دست دادن موقعیتها چی بود ؟
 پیش که اومده موقعیت گل خراب کنم اما مربی ما در این شرایط عکس العمل خاصی انجام نمیده. بین دو نیمه توضیح میده که چه شرایطی را باید لحاظ کنم تا بتوانم از موقعیت ها بهتر استفاده کنم. اما در همان لحظه واکنشی نشان نمیده
 *
بهترین خاطره فصل ؟
 گل اولی که در دور برگشت به تیم شاهین بندر گز زدم. با آن پیروزی قهرمانی تیم تا حدود ۹۰ درصد حتمی شده بود. برد مقابل شاهین بندرگز بهترین خاطره ام بود.
 *
آرزوی محسن عجم تو فوتبال ؟
 نمیدونم چه آرزویی کنم چون از لحاظ درسی بسیار به مشکل خوردم و در حال حاضر امکان رها کردن درسم رو ندارم ، اما برای سال بعد تلاش میکنم با یه برنامه ریزی مناسب تو لیگ های بالاتر بازی کنم ، حالا استقلال خودش تو لیگ سه هم هست اما اگر بشه میخوام تو لیگ های بالاتر اگه شرایطش مهیا شد بازی کنم.
*
حرف پایانی

از شما تشکر می کنم به خاطر انجام این مصاحبه ، همچنین از مسئولین تیم ، آقای نیک نژاد ، آقای نخعی ، آقای بیانی و کادر فنی تیم که بسیار زحمت کشیدند و با تلاش صادقانه آن ها استقلال توانست این جایگاه را کسب کند متشکرم.

منصرف شدن از پاسخ