مسابقات کاپ آزاد فوتوالی کشور روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ مهرماه در محل شهربازی شهرستان بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد و با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

در این رقابت ها ۱۵ تیم شرکت کرده بودند و گلستان با چهار تیم به اسامی «شرکت hpc بندرگز» متشکل از ابوذر قربانی و عباس بنی ظریف و ۳ تیم به نام «رستوران های زنجیره ای سرحدی» به ترتیب متشکل از سعید آسیابان و محمود شادان، وحید ایمری و حلیم رهبری و عاطی نظری و فریدون صفایی در این مسابقات شرکت کرده بود.

در پایان مسابقات تیم «استقلال تهران» متشکل از دو بازیکن گنبدی به نام «جمیل کر» و «عثمان سن سبیلی» به مقام قهرمانی رسیدند و تیم «رستوران سرحدی سه» (نظری و صفایی) بر مکان دوم ایستاد.

همچنین تیم hpc بندرگز با بدشانسی در بازی نیمه نهایی شکست خورد و با پیروزی در بازی رده بندی به عنوان سومی دست یافت. در بازی نیمه نهایی، بنی ظریف از ناحیه شصت پا با شکستگی مواجه شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و قربانی یکتنه به بازی ادامه داد.

گلستان در دوره اخیر این مسابقات که در مرکز استان مازندران برگزار شده بود بسیار خوش درخشید و رتبه های نخست تا سومی مشترک را از آن خود کرده بود.

گفتنی است، فوتوالی یک ورزش بین المللی در زمین ماسه ای و به شکل مستطیل و به ابعاد ۱۸ × ۹ متر مربع است که قوانین آن مثل والیبال است ولی مثل فوتبال با پا بازی می شود. بازی با سرویس آغاز می شود و سرویس زننده می تواند یه تپه روی زمین درست کند و توپ را روی آن قرار دهد و با پا سرویس را بزند.

 

منصرف شدن از پاسخ