نیم فصل دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاههای استان گلستان با ناکامی صدرنشینان در کسب پیروزی مقابل حریفان قعرجدولی خود آغاز شد. در رقابت های گروه غرب ، تیم صدرنشین البرز کردکوی در استادیوم امام علی (ع) شهرستان کردکوی مقابل تیم توحید یساقی با نتیجه ۱ – ۱ متوقف شد. تک گل میزبان در این دیدار را فرید مازندرانی در دقیقه ۸۵ بازی به ثمر رساند.نوجوانان البرز که در تمامی دیدارهای نیم فصل نخست مقابل حریفان خود به برتری دست یافته بودند ، ۲ امتیاز حساس خانگی را در این دیدار از دست دادند. قضاوت این دیدار بر عهده محمد رستمانی بود.

در دیگر دیدار این گروه نیز تیم شاهین بندرگز با برتری ۳ بر ۲ مقابل تیم استقلال گرگان ۹ امتیازی شد و در یک قدمی تیم البرز در صدر جدول رده بندی مسابقات جای گرفت. ابراهیم پاوندی قضاوت این دیدار پر گل که در استادیوم لشکر ۳۰ گرگان برگزار شد را بر عهده داشت.

در رقابت های گروه شرق ؛ تیم قدرتمند عقاب بندرترکمن در آزادشهر مقابل تیم پاس این شهر زمین گیر شد و با نتیجه ۴ بر ۱ مقابل میزبان خود تن به شکست داد. نماینده آزادشهر با کسب این ۳ امتیاز خانگی به صعود از این گروه امیدوار شد.

در دیگر دیدار این گروه تیم سپاهان گرگان با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل همشهری خود بهمن گرگان به برتری دست یافت.

هفته پنجم این رقابت ها عصر روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه ۹۳ ادامه خواهد یافت.

منصرف شدن از پاسخ