تیم شاهین بندرگز با برتری پر گل در آخرین دیدار خود در این فصل از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای استان گلستان ضمن باقی ماندن در لیگ ، بالاتر از رقیب دیرینه خود ، استقلال بندرگز ، در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت.

شاگردان نورعلی رضایی که در این فصل با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کردند و تا هفته پایانی خطر سقوط به رقابت های لیگ یک آنان را تهدید میکرد ، با برتری ۴ بر ۳ مقابل تیم همت گنبد و با ثبت ۱۹ امتیاز به کار خود در رقابت های این فصل پایان دادند.

محمد عمرانی ، میلاد بای ، حمزه عظیمی نیا و مهدی ملکی گلزنان تیم شاهین در این دیدار بودند و نجیب کوچکی دو و ایوب کوچکی نیز یک بار برای میزبان موفق به گلزنی شدند.

شاگردان طاهر کوچکی نیز با ۲۰ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم شهدای آق قلا در رتبه سوم لیگ ایستادند.

 

2 دیدگاهها

  1. با سلام گلایه ای دارم از ریس مسابقات فوتبال لیگ برتر استان 

    یکی از دلایلی که تیم ما به به دسته پایینتر سقوط کرد برنامه ریزی نامنظم لیگ برای بازی ها بوده که تیم ما(کشاورز علی آباد)  

     و استقلال بندرگز ۵ بازی نیم فصل اول را در خانه و ۵ بازی نیم فصل دوم را بیرون خانه انجام داده اند که نیم فصل اول کشاورز ۱۰  امتیاز و استقلال بندرگز ۱۴ امتیاز کسب کرده ، که در نیم فصل دوم هر دو تیم از ۲۱ امتیاز ممکن فقط ۵ امتیاز کسب کردند و علت سقوط  کشاورز و دور ماندن استقلال از قهرمانی همین موضوع بوده و اولین سالی است که علی آباد بدون نماینده در سطح اول استان بدون تیم میباشد که جای تاسف دارد که شهر سوم استان بدون نماینده باشد

منصرف شدن از پاسخ