شاگردان علی حسین اسدی در حالی پای به این دیدار گذاشته بودند که با توجه به کسب برتری در دربی گرگان و رسیدن تا یک قدمی صدر جدول در هفته گذشته ، با روحیه ای مضاعف در برابر کشاورز علی آباد صف آرایی کرده بودند .
این بازی که از ساعت ۳۰ : ۱۴ و در استادیوم شهید محمد اسماعیل علی آبادی علی آباد کتول برگزار شد ، پس از یک نیمه تلاش و خلق موقعیتهای متعدد برای دو تیم با تساوی بدون گل پایان پذیرفت .
با آغاز نیمه دوم ، دو تیم بازی جذاب تری را ارائه دادند و در پی این حملات علی جلالی در دقیقه ۵۵ موفق به گلزنی برای امید گلستان شد . این پایان کار نبود و کشاورزی ها در دقیقه ۶۸ با گلزنی عادل خسروی کار را به تساوی کشاندند .
پس از این گل ، حملات امید گلستان افزایش یافت و در نتیجه این حملات سعید فخرایی پور در دقیقه ۷۵ مجددا کار را به نفع میهمان رقم زد . در حالی که دو تیم حملاتی را انجام میدادند و کشاورز در پی جبران شکست بود ، علی جلالی بار دیگر دروازه موسی الرضا کدخدایی را گشود تا پیام آور شادی برای اردوی امید گلستان باشد .
در پایان بازی با همان نتیجه سه بر یک به سود امید گلستان پایان یافت تا لیگ برتر استان تنها در دو هفته مانده به پایان ، صدر نشین جدیدی را به خود ببیند .
در شرایطی که امید گلستان در دو بازی پیش رو در دیدارهایی حساس پذیرای همت گنبد و شهدای آق قلاست ، باید دید بازیکنان و کادر فنی امید گلستان میتوانند پاسخگوی زحمات حاج وحید تجری باشند یا خیر !

منصرف شدن از پاسخ