تیم امید گلستان گرگان با برتری قاطع مقابل تیم همت گنبد ، در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای استان گلستان ، عنوان قهرمانی فصل ۹۳ – ۹۲ این رقابت ها را به نام خود ثبت کرد

این دیدار که عصر امروز در استادیوم آزادی گرگان و با قضاوت آقایان مرتضی اسلانی ، میلاد قاسمی و سید رضا عقیلی شریفی برگزار شد در پایان با نتیجه ۴ بر ۱ به نفع شاگردان علی حسین اسدی پایان یافت تا گرگانی ها پس از ۵ سال طعم قهرمانی در لیگ برتر استان را بچشند. علی جلالی ( دو بار ) ، علی کیوج و محمد باقر یوری هر کدام یک بار در این بازی موفق به گلزنی شدند و تک گل میهمان در این دیدار را اراز محمد آلق به ثمر رساند. تیم امید گلستان با کسب این پیروزی ۲۴ امتیازی شد و با توجه به توقف تیم پاس در بندرگز و شکست دور از انتظار استقلال بندرگز در خان به بین ، در فاصله یک هفته تا اتمام لیگ قهرمان مسابقات لقب گرفت.

پس از قهرمانی تیم بهسازان گرگان در سال ۱۳۸۷ ، این نخستین قهرمانی نماینده گرگان در رقابت های لیگ برتر استان گلستان می باشد. این قهرمانی در حالی برای نماینده گرگان به دست آمد که یاران حاج وحید تجری سال گذشته پس از قهرمانی در رقابت های لیگ یک راهی این رقابت ها شده بودند.

مدیریت سایت گلستان لیگ ، کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر و راه یابی به رقابت های زیر گروه کشور را به حاج وحید تجری ، مدیرعامل توانمند و زحمت کش این تیم ، علی حسین اسدی ، سرمربی تیم ، بازیکنان و سایر دست اندرکاران تیم امید گلستان تبریک عرض می نماید.

منصرف شدن از پاسخ