تیم فوتبال پارس تمیشه سرکلاته با برتری مقابل تیم نود آزادشهر ، به دور نهایی مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای استان راه یافت. این بازی که عصر امروز در استادیوم آزادی گرگان و با قضاوت حسن اکرمی ، داور بین المللی کشورمان برگزار شد ، با نتیجه ۱ بر ۰ به سود تیم پارس تمیشه سرکلاته پایان یافت تا نماینده شهرستان کردکوی جواز صعود به دور نهایی مسابقات لیگ دسته اول استان را کسب نماید.

تیم پارس تمیشه با کسب این پیروزی حریف تیم استقلال سرکلاته شد تا در صورت پیروزی در این دیدار سخت ، به رقابت های لیگ برتر فصل ۹۴ – ۹۳ راه یابد.

6 دیدگاهها

 1. تیم پارس تمیشه با کمک دوستان موفق به این مهم شد دوستانی که جرات تصمیمگیری درباره موضوعی ندارن و همیشه حق را ناحق میکنن.تبریک به اونهایی که بدنبال حق نیستن بدنبال آبروی هیات و نگران این هستن که چطوری به سفارشات جواب مثبت بدن.آزادشهر که در حقش ظلم شد چون کسی به فکر حق نیست.هرچقدر بی قانونی داشته باشی عزیزتری.به امید دورانی که حداقل قانون برای همه یکسان باشه البته هرچند آرزوی دست نیافتنی و دیگر غیرقابل قبول هست برای استان ما استانی که تمام بی قانونی توش موج میزنه.باتشکر از تمام عزیزانی که به فکر بازی جوانمردانه و با عدالت هستند و نه …..

 2. جمع کن بابا

  شما که حذف شده بودین به پارس تمیشه ظلم شده بود تیمی که صعود کرده گفتند باید دوباره بازی کنی

  به حقمون رسیدیم.

 3. سلام آقا موسی دلیلی نداره شما ناراحت بشین به شما تبریک عرض میکنم ما هم صحبتمون همینه چرا باید تیم سوم که نیازی ندارد به قول شما شانس صعود نداشته با تمیشه ای که صعود کرده دوباره شانس صعود بهش بدن و چرا لیگ یک نباید سقوط کننده داشته باشه اگر شما به خدا و قرآن اعتقاد داشته باشی که مطمئن هستم اعتقاد داری عصبی نمیشی و اینطور جواب نمیدادی چرا یکی از تیم های استقلال کردکوی و خزرنوکنده در حالت عادی به لیگ ۲ سقوط میکرد انجام نشد و از هر دو گروه سقوط کننده نداریم.از هیات محترم انضباطی و فوتبال استان که جواب درستی در نیومد . شما به ما جواب بدین؟ چرا…….

 4.  منظورتون چیه؟ تیم سوم شدین یه فرصت بهتون دادند دیگه پس چی میخواین

  ناراحت نباشین این به پارس تمیشه ظلم شده نه نود

  سال دیگه جبران کنید

   

   

   

   

 5. سلام آقا موسی عزیز، بحث درباره اول، دوم یا سوم بودن تیم نیست بحث در این مورد می باشد که قوانین و مقررات به طور کامل و صحیح پیاده شود و این قوانین و مقررات به طور کامل برای تمام تیم ها اجرا گردد، خود شما و بقیه دوستان میدانید دلیل برگزاری این بازی پلی آف چی بود، لزومی نداشت تیمی که ته جدول است و ابتدای فصل اعلام شده که از هر گروه یک تیم سقوط می کند باز هم در لیگ بماند و دو تیم اول هر گروه به دور پلی آف صعود میکنند، چرا باید تیم سوم شانسی دوباره داشته باشد، هیچ دلیلی نداشت بجز تخلفی که صورت گرفته بود ، به قول سرمربی محترم تیم پارس تمیشه اگر باید امتیاز کسر میشد که کسر میکردند و اگر امتیاز کسر نشده این بازی پلی آف دیگر چه بود؟ ایشان هم به تخلف صورت گرفته اذعان و اعلام نمودند طی مصاحبه خود با گلستان لیگ. پس تخلفی صورت گرفته که این همه تحول در لیگی که اول فصل مقررات و شرایط آن اعلام شده بود صورت می پذیرد.امید به روزی که حق شما و تیم های امثال نود آزادشهر اجهاف نشود تا درد دل تیم نود آزادشهر را متوجه بشوید

منصرف شدن از پاسخ