مصاف تیمهای ششم و هشتم جدول شاید برای فوتبال دوستان خیلی حساس نباشد ، اما قطعا نتیجه آن برای سرمربیان و بازیکنان دو تیم حائز اهمیت خواهد بود. نورعلی رضایی که بر عکس سالهای قبل در این فصل ، نتایج ناامید کننده ای را با شاهین کسب نموده ، قطعا مقابل تیم انتهای جدول به دنبال یک پیروزی خوب و دلچسب می باشد. در طرف مقابل هم استقلال خان به بین که پس از دیدار مقابل همت گنبد ، سکان هدایتش به دست محمد نیک نژاد عقیلی افتاده ، دیگر آن تیم از پیش شکست خورده نیست و این تیم اکنون از نظر روحی در شرایط مناسب تری قرار دارد.

میلاد بای ، اکبر شربتی ، فرشاد اکبری و عیسی رد در شاهین و مرتضی سنچولی ، محسن عجم ، اسماعیل روشنی و احمدرضا سیستانی در استقلال خان به بین تأثیر گذار خواهند بود.

دیدار دو تیم شاهین بندرگز و استقلال عصاره خان به بین عصر روز جمعه ۱۴ بهمن ماه ۹۲ با قضاوت حسن اکرمی در استادیوم امام رضا ( ع ) بندرگز برگزار خواهد شد.

1 دیدگاه

  1. سلام به فوتبال دوستان عزیز متاسفانه بعضی دوستان کم لطفی میکنن نسبت به ماندن تیم استقلال خانببین در رقابتها و میخوان که این تیمی که سالهاست دراستان اسم ورسم جایگاه خوبی داشته از صحنه فوتبال محو کنن با این کارهای  که نباید بکنن شاید دیگه اسمی از استقلال نباشه امیوارم کسی یا کسانی باشن که بفکر این تیم با سابقه قدیمی باشد

منصرف شدن از پاسخ