مدیرعامل باشگاه امید گلستان که پس از برگزاری دو بازی رفت و برگشت تیمش در برابر استقلال بندرگز در شرایط بد آب و هوایی بسیار عصبانی بود ، از برگزاری این مسابقات در شرایط بد جوی انتقاد کرد و هیات فوتبال را مسبب این موضوع دانست .
حاج وحید تجری در مصاحبه با خبرنگار گلستان لیگ سخنان خود را اینگونه آغاز کرد : اول یک تشکر از جناب آقای برزمینی ، شکی و جناب آقا نقوی دارم . این سه بزرگوار به نظرم از دوستداران این هیئت و فوتبال استان هستند . سه روز پیش یکی ازمسئولین فوتبال با بنده تماس داشتند که آقای تجری اگر میشه یک جلسه زمین به تیم استقلال بندرگز بدیم که بنده  مخالفت کردم که چه لزومی داره که به تیم رقیب زمین بدیم ، اولین جرقه شروع اتفاقات زده شد به این درخواست چرا که این اتفاقات همش میخواهد قبل بازی با تیم بنده رخ بده ! که اینها همش علامت سوال بی جواب هستش . متاسفانه مسئولین فوتبال گرگان هم دارند به بنده و باشگاه امید گلستان خیانت میکنند ! بنده روزی که اومدم داخل فوتبال خواستم امتیاز یک تیم لیگ دو رو بخرم که بتونم جوانان این فوتبال استان رو دور هم جمع کنم و یک تیم خوب در سطح کشور روانه کنم که متاسفانه نذاشتند ، که برای این کارشون که نذاشتند بنده حرفها زیادی دارم که وقتی باشه در روزهای آینده عرض خواهم کرد .
متاسفانه روز جمعه کاملا به یک موضوع رسیدم که نمیخوان تیم امید قهرمان بشه !
تجری در ادامه سخنانش چنین عنوان داشت : آقای مازندرانی داخل خونه خودت نشستی کنار بخاری الکی از پیش خودت تصمیم میگیری که فلان جا بازی بشه ، فلان جا بازی نشه آخه به چه قیمت ؟
کدام آدم عاقل تواین زمین پر از برف که حتی خط کشی زمین هم مشخص نیست اجازه برگزاری این مسابقه رو میده ؟ بابا ول کنید این مسخره بازی ها را ، بنده خودم قبول دارم که آدم ندارم تو هیئت استان ، واقعا بنده پشیمان هستم که اومدم تو این فوتبال کثیف استان ، هم پولم داره میره و هم حیثیتم چرا نمیذارید بنده کار کنم تو فوتبال استان ، اگر باشگاه امیدگلستان جانگیر بعضی از شماست ، خودم جانگیر شماها خواهم شد ! همش ۵ بازی دیگه باقی مونده واز این فوتبال کثیف خداحافظی خواهم کرد . فقط مطمئن باشید بعد از خداحافظی بنده با این فوتبال خیلی ها را با خودم به پایین خواهم کشید .
 از جناب آقای برزمینی عزیز که یکی از سالم ترین افراد این استان میباشد تقاضا دارم خودشان بیشتر نیرو ها تحت امر زیر نظر و هدایت خودشان قرار بدهند . انشالله روزی فرا خواهد رسید که متوجه بشید دیگه مثل تجری تو این فوتبال استان کسی نخواهد اومد. با تشکر از شما خبرنگار گرامی گلستان لیگ .

2 دیدگاهها

  1. پسر خوب یواش تر برو

    با خودت چی فکر کردی ؟ هنوز فرق توپ فوتبال با بسکتبال رو نمی دونی داری تهدید میکنی . سال اول که تیمتو هیات آورد لیگ برتر چرا همه تو هیات آدم خوبی بودن . امسال که از دست کسی کاری بر نمیاد تیم تو قهرمان بکنه داری شلوغ بازی در میاری . مگه شب قبل بازی شام دادن میشه قهرمان شد . برو تو تیم خودت بگرد ببین مشکلت کجاست . همانطور که تو بندرگز بعد از بازی داد زدی به  همه بازیکنات گفتی بی غیرت هستین . خودت می دونی که داری شلوغ بازی در میاری .

منصرف شدن از پاسخ