تیم امید گلستان در هفته دهم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان ، مقابل تیم بحران زده و بدون سرمربی استقلال خان به بین به یک پیروزی پر گل دست یافت.

نماینده گرگان که در سه هفته گذشته خود در کسب پیروزی مقابل حریفان ، ناکام بوده ، در دیدار امروز با ۴ گل مقابل تیم انتهای جدول استقلال به برتری دست یافتند تا با ۱۵ امتیاز به رتبه چهارم جدول صعود نمایند.

شاگردان علی حسین اسدی که در نیمه اول با گلهای محسن حیدری ، علی جلالی و عماد مازندرانی با نتیجه ۳ بر ۰ راهی رختکن شده بودند ، در نیمه دوم نیز با گل علی کیوج برای چهارمین بار موفق به گشودن دروازه حریف خود شدند تا بهترین پیروزی این فصل خود را در این هفته از مسابقات به ثبت برسانند.

استقلال خان به بین که پس از قطع همکاری محمد نیک نژاد عقیلی با این باشگاه در پایان دیدار هفته گذشته این تیم مقابل شاهین بندرگز ، امیدی به بقا در لیگ برتر استان ندارد ، چهارمین باخت متوالی خود در این فصل را تجربه کرد. ششمین شکست نماینده خان به بین در حالی مقابل تیم امید گلستان رقم خورد که دروازه این تیم در چهار دیدار گذشته اش ۱۳ بار توسط مهاجمان حریف گشوده شده و مهاجمان این تیم هیچ گلی را در ۴ هفته گذشته به ثمر نرساندند.

 

ترکیب تیم استقلال خان به بین در این دیدار :

رضا حاجیلری ، مجتبی غفاری ، امید جباری ، علی حاجیلری ، حامد نورالهی ، احمدرضا سیستانی ، اسماعیل روشنی ( حسین احمدی ) ، احمد تازیکه ، عیسی کمالغریبی ( سهیل بزی مقدم ) ، محسن عجم ( علی ارغیده ) محمود آقچه لی

تیم استقلال خان به بین در آخرین شانس خود برای بقا در رقابت های لیگ برتر ، عصر روز جمعه ۲۵ بهمن ماه در استادیوم خانگی خود به مصاف تیم کشاورز علی آباد خواهد رفت. در طرف مقابل نیز تیم امید گلستان هفته آینده برای باقی ماندن در کورس قهرمانی این مسابقات ، باید مقابل تیم قدرتمند پاس گرگان به برتری دست یابد.

منصرف شدن از پاسخ