دیدار حساس تیمهای امید گلستان و استقلال بندرگز از هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان ، با تساوی خاتمه یافت.

این دیدار که در زمین پوشیده از برف استادیوم آزادی گرگان و با قضاوت علی بای برگزار شد، در پایان با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید. میزبان که با گل دقیقه ۱ احمد میرزاعلی که روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید ، از حریف پیش افتاده بود ، با دریافت دو گل در همان نیمه اول ، بازنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم هم در حالی که همگان منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند ، احمد میرزاعلی بار دیگر روی یک ضربه ایستگاهی دومین بار موفق به گلزنی در این دیدار شد تا نماینده گرگان از یک شکست خانگی رهایی یابد.

برای شاگردان امید جهانشاهی در این دیدار محسن خاری و علیرضا شهریاری موفق به گلزنی شدند.

تیم استقلال بندرگز با کسب این تساوی ۱۶ امتیازی شد و در رتبه دوم جدول رده بندی مسابقات باقی ماند ، ضمن اینکه تیم امید گلستان با یک بازی بیشتر نسبت به تیم همت گنبد در رده سوم جدول رده بندی جای گرفت.

1 دیدگاه

  1. طبق قانون، بازی هایی که به لیل بارش شدید باران یا برف لغو می شن، ۲۴ ساعت بعد در صورت مساعد بودن وضع هوا باید برگزار بشه! خواستم بپرسم که آیا تو لیگ استان هم این قانون اجرا میشه؟‌یعنی بازی هایی که امروز لغو شد، فردا برگزار میشه؟

منصرف شدن از پاسخ