تصاویر دیدار تیمهای استقلال سرکلاته و دلند اکتریک

هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول استان

جمعه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۲

زمین مجموعه ورزشی روستای سرکلاته

داوران : سلمان مرادی – رسول کابلی – محسن معقولی

[custom_gallery gallery=”3″ width=”100″ height=”100″]

4 دیدگاهها

 1. احمد نوراللهی به تیم ملی امید ایران دعوت شد

  هافبک میانی پرقدرت باشگاه فولاد یزد به اردوی تیم ملی امید ایران دعوت شد . به گزارش سایت فدراسیون فوتبال این بازیکن جوان از سوی نلو وینگادا سرمربی پرتغالی تیم ملی امید ایران به اولین اردوی آماده سازی این تیم دعوت شد . نوراللهی ۲۱ ساله که اصالتا اهل شهرستان آزادشهر استان گلستان می باشد از پنج سال قبل و زمانی که تنها ۱۶ سال داشت به یزد آمد . او پس از درخشش در تیم های نوجوانان و جوانان میلاد یزد پس از الحاق تیم های پایه این باشگاه به فولاد یزد با بازی های درخشان خود نظر زوران اسمیلیسکی سرمربی وقت تیم بزرگسالان فولاد را به خود جلب کرد و در دومین فصل حضور فولاد در لیگ دسته اول ایران در فهرست تیم بزرگسالان باشگاه قرار گرفت و در ۱۸ سالگی بازی در لیگ یک ایران را تجربه نمود . این بازیکن جنگنده ؛ تکنیکی و شوتزن با استعداد درخشان خود خیلی زود مرد اول خط میانی فولاد یزد شد و با به نمایش گذاردن بازی های درخشان از معدود بازیکنان تیم اول باشگاه شد که تمامی سکانداران نیمکت فولاد یزد نام اورا در صدر فهرست هافبک های تیم درج می کردند . این بازیکن خوش اخلاق از فرصتی که در اختیارش قرار گرفت به خوبی استفاده نمود و به خوبی پاسخ اعتماد تمامی اعضای باشگاه فولاد یزد را داد و علیرغم بازی در پست هافبک تدافعی با به ثمررساندن گل های بسیار حساس از ارکان اصلی بقای فولاد در دو فصل اخیر لقب گرفت . شاید به نوعی بتوان نوراللهی را بهترین بازیکن فولاد یزد در دو فصل اخیر لقب داد چراکه او در بین تمامی بازیکنان فولاد از نظر میزان دقایق حضور در میدان پیشتاز بوده است و نقش غیر قابل انکاری در موفقیت های تیم داشته است . نکته جالب در تمجید از این ستاره پرفروغ این که نام احمد نوراللهی به سبب زدن سه گل از فاصله ۳۰ متری هم در دور رفت و هم در دور برگشت در جمع زنندگان گل برتر فصل قرار گرفت .

  اولین مرحله اردوی تیم ملی امید ایران از سیزدهم اردیبهشت ماه به مدت پنج روز زیر نظر نلو وینگادا و دستیاران او در محل کمپ تیم های ملی ایران برگزار خواهد شد .

  باشگاه فولاد یزد ضمن عرض تبریک به جامعه ورزش استان و احمد نوراللهی عزیز برای این بازیکن خوش آتیه در تمامی عرصه های زندگی آرزوی سربلندی و موفقیت دارد .

 2.  باشگاه فرهنگی ورزشی نود آزادشهر

  ضمن تبریک به فوتبال دوستان استان گلستان بابت افتخاری دیگر برای این استان به جهت دعوت شدن این بازیکن با استعداد و توانمند گلستانی به اردوی تیم ملی امید ایران، آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون را برای ایشان داریم.

  فروشگاه ورزشی نود نمایندگی کفش هما در استان گلستان و پخش پیراهن و شورت و جورابهای ورزشی بصورت عمده و جزء

 3. فروشگاه ورزشی نود
  نمایندگی کفش هما در استان گلستان
  پخش عمده جورابهای ورزشی
  پخش عمده گرمکن و شلوار و شلوار تک
  عرضه مستقیم توپ های ورزشی
  *تمام محصولات با نازلترین قیمت*
  نصیری ۰۹۳۸۰۹۷۶۰۹۰

منصرف شدن از پاسخ