رقابت های لیگ دسته اول باشگاههای استان گلستان در حالی عصر روز پنجشنبه با برگزاری ۴ دیدار در شهرهای مختلف برگزار می شود که تمامی نگاهها به دیدار حساس تیمهای شهید آسیابی کلاله و پارس تمیشه سرکلاته خواهد بود.

در رقابت های گروه یک ، تیم صدرنشین استقلال سرکلاته در حالی میزبان تیم آبشار خان به بین خواهد بود که تا حدود زیادی از بابت صعود به دور دوم این رقابت ها آسوده خاطر گشته است. در سوی مقابل شاگردان حبیب علیخانی برای بقا در لیگ یک ، چاره ای جز کسب هر ۳ امتیاز این دیدار سخت خارج از خانه ندارند.

در خان به بین ، تیم مدعی دلند الکتریک نیز امیدوار است با برتری مقابل شاگردان فرهاد گلی در تیم نام آوران کلاله ، به رده دوم جدول رده بندی مسابقات بازگردد. خطر سقوط به رقابت های لیگ دسته دوم استان همچنان نماینده کلاله در این گروه را تهدید می کند.

در گروه دوم این رقابت ها تیم خزر نوکنده در آخرین دیدار خانگی این فصل خود مقابل تیم نود آزادشهر قرار خواهد گرفت که هفته گذشته با برتری مقابل تیم استقلال کردکوی به جمع مدعیان صعود از این گروه پیوسته ، شاگردان عبدالحسین ملاح که نتایج ناامید کننده ای در این فصل از رقابت ها کسب کرده اند ، امیدوارند با برتری در این دیدار خانگی در رقابت های لیگ دسته یک استان باقی بمانند.

اما در بازی بزرگ هفته تیم شهید آسیابی کلاله در استادیوم امام رضا (ع) کلاله به مصاف تیم پارس تمیشه سرکلاته خواهد رفت. این دیدار که با قضاوت مرتضی اصلانی برگزار خواهد شد در تعیین تیمهای صعود کننده از این گروه تأثیر بسزایی خواهد داشت. شاگردان محمد آسیابی که هم اکنون با ۱۰ امتیاز از ۶ بازی در رده سوم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند رو در روی تیمی قرار خواهند گرفت که هفته گذشته برای نخستین بار ۲ بار دروازه اش توسط مهاجمان خزر نوکنده گشوده شد و در آخرین دیدار این فصل خود تنها به کسب امتیاز از این دیدار سخت و نفس گیر خواهند اندیشید.

کلیه دیدارهای مذکور رأس ساعت ۱۴ در شهرهای میزبان برگزار خواهد شد.

2 دیدگاهها

  1. سلام به مدیر  سایت

    خواهش میکنم اگر قراره به عنوان گلستان لیگ کار کنی بهتره  به این بیانیه ها توجه نکنی .

    همه فوتبالی ها هر دو تا رو میشناسن . عیسی ساور تو این چند سال با داشتن زمین شموشک  طوری رفتار کرده که همه محتاجش باشن و  مدیر امید برای اینکه اسمی برای خودش دست و پا کنه داره این  کارا رو میکنه . اینا تو فوتبال گلستان عددی نیستن که داری هر روز اخبارشون رو میزنی . آدم های زحمتکش زیادی تو فوتبال هستن که دارن هم وقت میزارن هم پول خرج می کنن ولی هیچ وقت صحبتی نکردن . تو سایت امید سر بزنی متوجه میشی چقدر کمبود دارن که هر روز عکس میزارن تا چند وقت دیگه یه پستی بدست بیارن . این آقا چه حرکت مثبتی تو فوتبال انجام داده که ادعا داره . مگه مدیر استقلال آزادشهر هر روز صحبت میکنه . مگه مدیر استقلال سرکلاته هر روز مصاحبه میکنه . مگه مدیر وارش هر روز بیانیه میده . این سه تیم نمونه تیم های زحمتکش استان هستن که بدون چشم داشتی دارن کار میکنن . پس  از شما خواهش میکنم  دیگه به این کار ادامه نده و باعث  معروف شدن  آدم های بی ریشه فوتبالی نشو .

منصرف شدن از پاسخ