هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان با ثبت نخستین پیروزی تیم امید گلستان در دیدارهای خانگی آغاز شد. در این دیدار که از ساعت ۱۴ امروز و با قضاوت سید جعفر عقیلی در استادیوم آزادی گرگان برگزار شد ، شاگردان علی حسین اسدی با گل دقایق پایانی خود به یک پیروزی ارزشمند دست یافتند.

میزبان در همان دقایق ابتدایی بازی و روی پرتاب بلند نیما غریب صاحب یک موقعیت مسلم گلزنی شد که مدافعان تیم کشاورز توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند. در دقیقه ۲۵ بازی تیم میهمان روی یک ضربه کرنر به گل اول بازی دست یافت. پس از این گل ، تیم امید گلستان علی رغم فشار زیاد روی دروازه تیم حریف ، موفق به گلزنی در نیمه اول نشد تا بازنده راهی رختکن شود.

در نیمه دوم با ورود محمد ایری ، محمد باقر یوری و محمد نامی ، تیم میزبان آهنگ تهاجمی تری به خود گرفت و در دقیقه ۶۰ روی ارسال زیبای سعید فخرایی توسط علی جلالی بازی را به تساوی کشاند. یاران امید گلستان که عزم خود را برای پیروزی در این دیدار جزم کرده بودند ، لحظه ای دست از تلاش برنداشتند و بالاخره در دقیقه ۹۰ روی پاس به بیرون محمد نامی و شوت سرکش رضا صابری دومین بار موفق به گشودن دروازه حریف خود شدند تا با کسب این سه امتیاز خانگی به جمع بالانشینان جدول راه یابند.

برای تیم امید گلستان در این دیدار امید شهبازی ، عماد مازندرانی ، میثم زمانی ، مسعود محمد رضا نژاد ( محمد نامی ) ، نیما غریب ، محسن حیدری ، رضا صابری ، معین میرصالحی ( محمد ایری ) ، علی کریم آبادی ( محمد باقر یوری ) ، علی جلالی و سعید فخرایی پور به میدان رفتند.

تیم امید گلستان در ششمین دیدار این فصل خود ، هفته آینده به مصاف تیم همت گنبد خواهد رفت.

 

منصرف شدن از پاسخ