سرمربی تیم فوتبال بانوان ایثار گرگان در آستانه دیدار تیمش مقابل تیم ملوان انرلی در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی بانوان کشور اظهار کرد شاگردانش بازی سختی در پیش خواهند داشت.

  • نظرتون رو راجع به تیم ملون بندرانزلی بفرمایین.

ملوان بندر انزلی از تیمهای بنام و خوب کشوره که از لحاظ کار تیمی در سطح بالایی قرار داره . بازیکنانی در تیمهای ملی جوانان و بزرگسالان دارند و مربیشون هم مربی تیم ملی بزرگسالان هستش و قطعا فردا بازی خیلی خوبی میشه .

  • وضعیت محرومین و مصدومینتون به چه صورتی هست ؟

متأسفانه هافبک وسط تیمم رو که یکی از بازیکنهای بازیساز هست رو از دست دادم ، ایشون تو بازی قبل مینیسک پاره کردند و عملا ایشون رو ندارم و خوب این به ضرر تیمم تموم میشه ، ولی الحمدولله بقیه نفرات خوب هستن و منتظر نتیجه بازی فردا .

  • هدفتون از شرکت در مسابقات جام حذفی چطور هست ؟ هدفتون قهرمانی هست یا بازی دادن به بازیکنهایی که کمتر بهشون در طول فصل بازی رسیده ؟

ما تیم رو ۳ روز قبل از مسابقات تحویل گرفتیم و نفراتی که بودن سال پیش نیستن . حدود ۸ تا از بازیکنهای ما بازیکنهای پارسال نبودن و خوب نیم فصل اول روند خوبی نداشتیم و اواخر نیم فصل دوم یعنی ۲ تا بازی آخر ما با هماهنگی تیمی و آمادگی جسمانی تونستیم برسیم و خب بخاطر بازیهای جام حذفی تا یک هفته لیگ رو تعطیل میکنند تا این بازی جام حذفی انجام بشه .عملا حضور در جام حذفی برای ما یه پوئنی هست که یه هفته استراحت رو نداشته باشیم تا بتونیم بچه ها مون رو محک بزنیم . فکر کنم بتونیم نتیجه خوبی رو هم بگیریم .

  • شما بازیکنی رو به نام سمانه نوروزی رو به تیم اضافه کردین ، اما ؛ علی رغم اینکه کلی هزینه براشون کردین ازشون استفاده نکردین ! دلیلش چیه ؟

نه ؛ همچین چیزی نیست . ما ایشون رو خودمون دعوت کردیم . ایشون با توجه به اینکه ۲ ساله فوتبال بازی نمیکردن ولی با توجه به شناختی که من ازشون داشتم ، ایشون اومدن و ۲ جلسه در تمرین ما بودن . جلسه دوم آسیب دیدگی از قبل ایشون دوباره نمایان شد . کشیدگی داشتن تو عضلشون و توی تمرین رباطشون . من ایشون رو سربازی اول به عنوان بازیکن ذخیره مقابل استقلال بردمشون . در نیم فصل دوم علی رغم مصدومیت نتونستیم ایشون رو استفاده کنیم و برگشتن و خودشون دیگه حضور پیدا نکردن در باشگاه .
اصلا اینطوری نیست که ما بخوایم بازیکن رو جذب کنیم و ازش استفاده نکنیم . این یک حرف بی اساسه ، چون باشگاه میخواد از مهره هایی که داره استفاده کنه

  • در خصوص جذب خانم شبنم قشلاقی هم مختصری توضیح بدید .

ایشون از بچه های زنجان هستن که در کلاس C که در گرگان بود به لحاظ فنی بازیکن خوبی بودن و علی رغم اینکه فوتسالی هستن ، تکنیک خوبی دارن و از باشگاه خواستم با ایشون قرار داد ۲ ساله ببندن . امسال ما روش سرمایه گذاری میکنیم و انشالله بتونیم سال بعد به عنوان یک بازیکن اصلی ازشون استفاده کنیم .

  • پس دلیل نیمکت نشینیشون هم همینه ؟

نه ، ایشون بازی قبل ۴۰ دقیقه بازی کرد و به عنوان یار فیکس توی زمین حضور داشتند . در بازی استفلال هم ۷۰ دقیقه بازی کردن .

  • برنامتون برای ادامه فصل ؟

باشگاه از ما خواسته بود که امتیاز در لیگ حفظ بشه . خدا رو شاکرم که این اتفاق افتاد و امتیاز در لیگ حفظ شد . با بچه ها یه قولی دادیم که اگر خدا بخواد و تمام تلاشمون رو کنیم تیم به رده ششم جدول برسونیم . با توجه به عملکرد خوبی که بچه ها نشون دادن و چهار تا بازی ما تویه خونه هست و ۳ تا بازی خارج از خانه و به غیر از جام حذفی ، امیدوارم خداوند بچه ها رو حمایت کنه ، و اونها هم از تجربیات ما استفاده کنن و بتونیم تیم رو به ۲ ، ۳ رده بالاتر برسونیم و الان هم نهم جدول هستیم .

  • حرف پایانی .

از سردار اترچالی به عنوان مدیرعامل باشگاه ایثار تشکر میکنم و قبل از اون به عنوان ریاست محترم هیات فوتبال شهر گاگان و سرکار خانم نقوی که جا داره از هر دوتاشون تشکر کنم ، که در واقع اگر اینها نبودن تیم سقوط میکرد .
از جناب آقای پاشا که اگر ایشون اجازه این کار رو نمیداد ، این تیم افتاده بود . ایشون اجازه دادن که تیم فوتبال بانوان در سطح استان باقی بمونه . امیدوارم ما هم بتونیم سربلندشون کنیم تو کشور .
و ناگفته نمونه ما ۶ بازیکن به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کردیم . ۵ تا بازیکن به اردوی جوانان دعوت کردیم و ۶ بازیکن به اردوی زیر ۱۴ سال دعوت کردیم که جوانانمون از ماه دیگه شروع میشه که فعلا یکیشون رفته . برگسالان هم چهار نفرشون رفتن و دو نفرشون اردوی بعدی اضافه میشند .
من خودمم در جایگاه مربی تیم ملی بزرگسالان ایران هستم و سعی و تلاشم رو میکنم تا نفراتی که ما معرفی کردیم و با تلاش خودشون توی جایگاه بمونن .

منصرف شدن از پاسخ