حسین لیاقی ، سرمربی تیم استقلال سرکلاته کردکوی که در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک استان به عنوان قهرمانی گروه یک دست یافت ، با دفاع از عملکرد شاگردانش ، نتایج بدست آمده را حق تیمش دانست.

  • آقای لیاقی از آخرین وضعیت تیمتون برامون بگین.

همون طور که شما هم میدونین بازیهای لیگ دسته یک امسال در دو گروه ۵ تیمی برگزار شد که ما تو گروه یک قرار داشتیم و فعلا با ۳ برد و ۱ مساوی در صدر جدول قرار داریم.

  • تیم استقلال سرکلاته در حال حاضر با یک بازی کمتر نسبت به حریف هاش در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار داره. به نظر شما مهمترین دلیلش چی بوده ؟

ما قبل از شروع لیگ تمرینات خوبی رو انجام دادیم. بازیکن های یکدلی داریم که خارج از مسائل حاشیه ای کار میکنن ، همه شون به نوعی عاشق این تیم هستن. همچنین استفاده از تاکتیک های روز فوتبال ، مدیریت خوب ، تمام این مسائل باعث شده که این نتایج بدست بیاد. هر چند در دور برگشت ممکنه اتفاقات تازه ای رقم بخوره اما به نظر من حق این تیم صدرنشینی بوده.

  • خیلی ها میگن گروهی که تیم استقلال سرکلاته توش قرار داره نسبت به گروه دو ، گروه ساده تریه ، چقدر با این نظر موافقین ؟

نه ، تیم استقلال سرکلاته هم تو استان گلستان هم تو استان مازندران جزو تیم های باسابقه و ریشه داره. سالهای سال داره تو لیگ بازی میکنه ، بازیکنان با تجربه ای داره ، ما پارسال هم که تیمو گرفته بودیم کمتر کسی باور میکرد که این تیم تو لیگ بمانه ، سال قبل هم تیمهای خوبی تو گروه ما بودن مثل استقلال خان به بین ، اما ما بازم تا مرحله پلی آف صعود کردیم ، امسالم به نظرم اگه تیمهای دارایی گز یا دلند الکتریک تو اون گروه بودن قطعا اونجا صدرنشین میشدن ، من تمام تیمهای این منطقه رو میشناسم و میدونم تیمهای گروه دو اصلا بعضی هاشون تمرین مناسبی هم ندارن ،  من با این نظر موافق نیستم اما بازم به همه نظرات احترام میذارم.

  • بازی با دلند الکتریک رو چطور میبینین ؟

قطعا این بازی خیلی برامون مهمه چون یک بازی خانگی هستش ، اگه بتونیم ۳ امتیاز این بازی رو بگیریم تا حدود زیادی خیالمون از بابت صعود راحت میشه. به نظرم هر کی بتونه بهتر بازی کنه و از موقعیت هاش بهتر استفاده کنه میتونه برنده این بازی باشه. ما به تیم دلند الکتریک احترام میذاریم اما سعی میکنیم فوتبال هجومی رو جلوی این تیم به نمایش بذاریم ، ما تیم حریف رو هم آنالیز کردیم ، میدونیم دو مهاجم بسیار خوب داره ، در هر صورت بازی سختی در پیش داریم.

  • پیش بینی تون از نتیجه بازی ؟

اگه اتفاق خاصی رخ نده ما احتمالا بازی رو میبریم.

  • نظرتون در مورد  راه اندازی خبرگزاری گلستان لیگ ؟

اولین باره شنیدم اما بازم به همه کسانی که در رابطه با ورزش مخصوصا فوتبال فعالیت میکنن خسته نباشید میگم ، امیدوارم در کارتون موفق باشین.

  • حرف آخر ؟

موفق و موبد باشید

منصرف شدن از پاسخ