سرمربی تیم نام آوران کلاله پس از تساوی یک بر یک تیمش در برابر آبشار خان ببین در حالی که به شدت از رفتار بازیکنان تیم میزبان عصبانی بود ، در گفتگو با خبرنگار گلستان لیگ در مورد شرایط بازی این چنین گفت :
والله ، نمیخوام به خان ببین توهین کنم ؛ چون هر وقت با تیم دیگه خان ببین بازی دوستانه برگزار کردیم ، که اتفاقاً سال قبل هم باهاشون هم گروه بودیم و بازی کردیم ، هیچ مشکل اخلاقی ندیدیم . تیم خوب ، بازیکنهای خوب ، مربی های خوب .  اما این تیم ؛ هم تو بازی رفت تو زمین خودمون و هم این بازی فقط بی اخلاقی دیدیم !
همه در حال رقابت هستیم و تلاش میکنیم بازی رو ببریم ، ولی تلاش باید از طریق گذاشتن انرژی باشه و نه خدای نکرده از طریق فحاشی ، کارهای ضد فوتبال و ناپسندی که ما بلد نیستیم .
در جریان بازی هم از یه توپی که انتظارش رو نداشتیم گل خوردیم و همین باعث شد بازی گره بخوره ، وگرنه نیمه اول سوار بازی بودیم ، البته ؛ موقعیت آنچنانی نداشتیم اما مالکیت توپ بالایی داشتیم . بعضی وقتها بخواد نشه ، نمیشه !
متاسفانه ؛ امروز هم چند تا از بازیکنانهای اصلیمون نبودن و کارت بعضی از بازیکنان رو نیاورده بودیم که بعد از اینکه کارتها به دستمون رسید نیمه دوم به زمین رفتن که هر چه تلاش کردن کاری از پیش نبردیم .
در آخر بازی هم که همه دیدند ، داور از بازی اومد بیرون ، سوت هم زد ، همه هم شنیدن ، رفت لباسهاش رو پوشید ، اما با وساطت و ریش سفیدی دوباره آوردنش بازی رو شروع کردن … ماهم فکر کردیم اخلاقیش این باشه که ادامه بازی رو دنبال کنیم تا حریفمون هم کارش به مشکل نخوره .


با این بازی ، شرایطتون تو جدول چطور میشه ؟
با این مساوی تو جدول چهارم میمونیم ، امید به ۳ تا بازی پیش رو داریم تا به امید خدا بتونیم نتیجه بگیریم . تیم ما خوبه ، اما بد شانسی میاریم . چون گلرمون آخر خدمتش هست و تمرینی به اون صورت نداره و همین باعث شده روی حادثه ها و اشتباهات گل بخوریم ؛ اما ما امید داریم .


هدفتون در ادامه فصل ؟
ما با صدر فاصله گرفتیم و صدر رو از دست دادیم و بیشتر برای بقا میجنگیم و البته چون خبرهایی منتشر شده که تیم دوم هم به پلی آف میره ، امید داریم که دوم جدول بشیم .
امیدمون رو از دست ندادیم و به امید خدا ۳ بازی پیش رو نتیجه میگیریم . نا امید نیستیم ، چون به تیمهایی که تا الان باختیم فکر نکنم حقمون باخت بوده باشه .


حرف آخر ؟
از شما تشکر میکنم .

1 دیدگاه

  1. ای خدا.یک دروازه خالی رضا نزد.یک پنالتی صد در صد روی احمد نگرفتن.یک تک به تک هم امیر نزد.بخدا کلاله یک موقعیت هم نداشت.گلشونم از روی اشتباه دروازبان ما زدن.یکم انصاف داشته باش.

منصرف شدن از پاسخ