سرمربی تیم شاهین بندرگز در پایان شهرآورد دیروز ، با انتقاد از سوت های مکرر داور خاطر نشان کرد بازی جریان طبیعی خود را طی نکرد.

نورعلی رضایی در خصوص شرایط بازی گفت : " بازی خوب و درگیرانه ای بود ، اما داور با سوت های زیاد بازی رو از کیفیت انداخت و اجازه نداد بازی روال طبیعی خودش رو طی کنه. متأسفانه با هر داد بازیکن های حریف ، اعلام خطا می کرد و در طرف مقابل با اینکه خطاهای شدیدتری بر روی بازیکن های ما اتفاق می افتاد ، چون داد نمیزدیم به نفع ما خطا نمی گرفت. اما در مجموع از داوری راضی هستیم. "

وی در خصوص اعتراضات خود در کنار زمین هم گفت : " اعتراضات لحظه ای پیش میاد ، اما ما هیچ وقت نمیخوایم داوری رو زیر سوال ببریم. ناخودآگاه این اعتراضات پیش میاد اما جنبه تخریبی نداره. "

ایشان همچنین در خصوص تفاوت این دربی با دربی های گذشته هم گفت : " بخاطر وضعیتمان در جدول بیشتر به ۳ امتیاز نیاز داشتیم . از طرفی بازیکنان تیم حریف هم بخاطر تغییر کادر فنی با انگیزه تر بودن. "

سرمربی تیم شاهین بندرگز با تمجید از عملکرد بازیکنانش در این دیدار از جذب چند بازیکن در تعطیلات نیم فصل خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تکمیل بازیکنان نتایج این تیم در نیم فصل دوم بهتر نیز شود.

منصرف شدن از پاسخ