امید جهانشاهی سرمربی جدید تیم استقلال بندرگز در پایان دیدار تیمش مقابل شاهین خاطر نشان کرد در صورتی که بازیکنانش کاملاً از لحاظ روحی آماده این بازی میشدند کسب ۳ امتیاز این بازی دور از دسترس نبود.

 

  • بازی چطور بود ؟

بازی خوبی بود ، بالاخره دربی هستش و حساسیت های خاص خودش رو داره. میدونستیم تیم شاهین بازی مستقیم رو در دستور کار خودش داره و اینکه میاد از کناره ها به ما فشار میاره. روی این قضیه هم کار کردیم. با سیتم ۴:۲:۳:۱ بازی کردیم که تو دفاع به ۴:۴:۲ تبدیل میشدیم تا بتونیم جلوی ارسالهای حریف رو بگیریم. تو این کار هم موفق بودیم اما تو بخش تهاجمی ضعیف عمل کردیم. قرار بود ارسالهای تیز داشته باشیم اما نتونستیم به گل برسیم.

  • نظرتون در مورد قضاوت آقای بای بعنوان داور این بازی ؟

عالی بود ، هیچ حرف و حدیثی نداشت

  • شما قبلا تجربه مربیگری در دربی رو نداشتین. این بازی با سایر بازیها چقدر فرق داشت ؟

جالب بود ، سخت هم بود ، بالاخره بعد از ۳ روز که تیمو تحویل گرفتیم باید دربی رو تجربه میکردیم. بچه ها از لحاظ روحی خیلی پایین بودن ، خیلی روی این مسأله کار کردیم. ۷۰ – ۶۰ درصد هم تونستیم روحیه شون رو برگردونیم اما کامل نبود. اگه با آمادگی کامل میتونستیم بازی کنیم مطمئن باشین ۲ یا ۳ بر ۰ برنده میشدیم.

  • شما تو اولین اقدامتون آقای غلام کیاتبار رو به کادرتون اضافه کردین. ممکنه بگین دیدگاه شما از اضافه کردن ایشون چی بوده ؟ ( با توجه به اینکه ایشون تجربه ای در لیگ برتر استان ندارن )

ایشون کنار مربیان بزرگی مثل آقای ساورسفلی و قاسمعلی کار کردن. مربی بسیار فهیم ، کاربلد و تمرین دهنده بسیار خوبی هستن که تونستیم به جمع خودمون اضافه کنیم.

  • بهترین بازیکن تیمتون ؟

فکر کنم میلاد درزی که بعد از مدت ها بازی میکرد انگیزه زیادی داشت. همه از جمله بهنام کلته هم خوب بودن.

  • برنامه تون برای ادامه فصل ؟

ان شاءالله قهرمانی

  • سخن پایانی ؟

تشکر میکنم از شما تو این بازی مهم تشریف آوردین و این مصاحبه رو ترتیب دادین

1 دیدگاه

منصرف شدن از پاسخ