نیم فصل دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول بزرگسالان استان در گروه یک عصر روزهای چهارشنبه ۴ و پنجشنیه ۵ دی ماه ۹۲ با برگزاری ۲ دیدار آغاز خواهد شد.

در دیدارهای این گروه تیمهای مدعی دلند الکتریک و دارایی گز که با ۸ و ۶ امتیاز در جایگاههای دوم و سوم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند ، به مصاف یکدیگر خواهند رقفت. تیم دلند الکتریک در صورت کسب امتیازات کامل این دیدار خانگی تا حدود بسیار زیادی از صعود خود به مرحله دوم این مسابقات آسوده خاطر خواهد گشت.

گفتنی است دیدار رفت دو تیم که به میزبانی تیم دارایی به انجام رسید ، با برتری ۲ بر ۱ تیم دلند الکتریک خاتمه یافته بود. این دیدار ساعت ۱۴ روز پنجشنبه در استادیوم آزادی خان به بین برگزار خواهد شد.

در دیگر دیدار این گروه تیمهای آبشار خان به بین و نام آوران کلاله رو در روی یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. هر دو تیم برای بقا در این رقابت ها به امتیازات کامل این دیدار نیاز مبرم دارند. تیم نام آوران که در دیدار رفت با ۴ گل مقابل حریف خود به برتری دست یافته بود ، با انگیزه مضاعف به مصاف حریف خود خواهد رفت. این دیدار رأس ساعت ۱۴ روز چهارشنبه در استادیوم آزادی خان به بین و با قضاوت محسن صادقلو برگزار خواهد شد.

منصرف شدن از پاسخ