مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی امید گلستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گلستان لیگ ، عدم وحدت و همدلی میان اعضای تیم را اصلی ترین عامل ناکامی تیم در هفته های ابتدایی فصل عنوان کرد.


لطفاً از آخرین وضعیت تیمتان صحبت کنین.
خدا رو شکر ، در طول هفته تمرینات منظمی را سپری کردیم ، طبق اعلام کادر فنی هم به لحاظ جسمی هم به لحاظ روحی در آمادگی کامل قرار داریم .

در مورد اتفاقات بازی مقابل تیم پاس گرگان به طور مختصر توضیح بدین
با تمام احترامی که برای آقای اکرمی قائل هستم باید عرض کنم ایشان در این بازی قضاوت مغرضانه ای داشتن. دقیقه ۶۵ بازی خطای مسلم بر روی حامد زراعتی که منجر به مصدومیت او هم شد را تمارض تشخیص دادن و باعث ۱۰ نفره شدن تیم ما شدن. پیش از این نیز در چند مورد از جمله به نیما غریب کارت زرد بی مورد نشان دادن و حتی ۲ پنالتی مسلم هم برای ما گرفته نشد.اشتباهات فاحش داور و اتفاقات نادر این بازی با اینکه در برنامه این هفته نود هم پخش شد ، در برنامه ۳۰ : ۲۰ شنبه شب هم از شبکه دوم پخش خواهد شد.

در مورد بازی این هفته مقابل تیم کشاورز علی آباد چه نظری دارید ؟
امیدوارم بازی خوب و تماشاگر پسندی از آب در بیاد. بچه ها برای یک برد پر گل هم قسم شدن ، با تمام احترامی که برای کادر فنی و بازیکنان تیم کشاورز قائل هستیم باید عرض کنم ما در این دیدار محکوم به پیروزی هستیم

یه بحثی تو محافل ورزشی استان مطرح شده که این تیم ، تیم شهر گرگان نیست و بهش لقب مهاجران رو دادن. نظرتون راجع به این موضوع چیه ؟
فوتبالی ها درجریانند که این تیم بعد از خرید تیم کشاورز گرگان تشکیل شده و کاملاً مردمی اداره میشه. متأسفانه این افراد که ادعای کارشناس بودن رو هم دارن دشمنان واقعی بنده و تیم امید گلستان هستند. من توجهی به صحبت های این افراد ندارم. برای بنده تنها صحبت های سردار اتراچالی و آقای نیک نژاد ارزشمند هستن.

خب همه میدونن این تیم با جذب ستاره های مطرح استان و صرف هزینه های سرسام آور بسته شده ، به نظر شما جذب این همه ستاره مشکل آفرین نیست ؟
بنده هم موافقم و مسئولیت این مشکل رو هم کاملاً می پذیرم چون نتیجه اعتماد بنده به مجموعه کادر فنی تیم بوده. متأسفانه در امر بستن تیم ، اصولی رفتار نشده ، در برخی از پست ها دچار ترافیک یار هستیم و در برخی از پست ها هم از کمبود بازیکن رنج میبریم. در تلاش هستیم این نقیصه را در تعطیلات نیم فصل برطرف کنیم. با تمام این اوصاف بنده به آینده این تیم بسیار خوش بین هستم و با صحبت هایی که با بازیکنان و کادر فنی تیم انجام دادم ، کسب قهرمانی نیم فصل هم دور از دسترس نیست.

خیلی از کارشناسان فوتبال به تشکیل کمیته فنی یا حضور یک مدیرفنی در کنار تیم اعتقاد دارند. اعتقاد شما در خصوص حضور یا عدم حضور چنین افرادی در باشگاه چیست ؟
بنده در ابتدای امر به کمیته فنی هیچ اعتقادی نداشتم اما هم اکنون به این نتیجه رسیدم که حضور مشاوران فوتبالی در کنار تیم می تواند مثمر ثمر باشد. بنده اعتقاد دارم اگر مشکلات بازی اول تیم ، مقابل تیم شاهین بندرگز کارشناسی میشد ، شاهد بروز اتفاقات دیدار هفته دوم مقابل تیم استقلال بندرگز نبودیم. اما از آنجایی که هدف واحد مجموعه امید گلستان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر استان گلستان است ، در چند روز آینده از حضور افرادی بعنوان مشاوران فنی باشگاه استفاده خواهیم کرد.

در خصوص اخراج علی کیوج که ظاهراً از طرف شخص شما بوده و بازگشت دوباره ایشان توضیحاتی را بیان کنید.
به نظر بنده علی کیوج یکی از بازیکنان برجسته استان گلستان می باشد. اما متأسفانه چند مورد نسبت به نیمکت نشینی اعتراضاتی را داشته که به هیچ وجه مورد پذیرش بنده نبوده و نخواهد بود. از طرف دیگر با توجه به اینکه ما در پست مهاجم چندین بازیکن تأثیرگذار دیگر هم داریم ، با تشخیص کادر فنی کمتر از علی استفاده شده که انتظار می رفت ایشان هم به نظر سرمربی تیم احترام بگذارند. مطمئنم ایشان دوباره عنوان آقای گلی خود در رقابت های استانی را تکرار خواهند کرد.

از عملکرد کدام یک ازبازیکنان تیمتان تا این هفته از مسابقات رضایت بیشتری داشتین ؟
آقای نیما غریب کاپیتان متعصب و ارزشمند تیم ، آقایان رضا صابری ، عماد مازندرانی ، احمدرضا سیستانی ، محسن حیدری ، میثم زمانی و علی کریم آبادی

خیلی ها میگن حاج وحید تجری از اون جمله مدیرهایی هستش که تو کار سرمربی دخالت میکنه ، این قضیه چقدر صحت داره ؟
قسم میخورم در طول مدت دو سالی که از فعالیت آقای اسدی سپری میشه تحت هیچ شرایطی به خودم اجازه ندادم وارد مسائل فنی بشم اما ناگفته نماند ایشان در اعلام ترکیب یازده نفره روز بازی با بنده مشورت میکنن

سخن پایانی ؟
از شما بابت این گفتگو تشکر میکنم ، از سردار اتراچالی ، حاج سید مصطفی حسینی ، علی الخصوص دفتر نمایندگی ولی فقیه حجت الاسلام والمسلمین نورمفیدی نیز کمال تشکر و سپاس را دارم

منصرف شدن از پاسخ