محمد ایرجی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم دلند الکتریک با ابراز رضایت از کسب یک امتیاز خارج از خانه تأکید کرد صعود به دور دوم رقابت ها اصلی ترین هدف تیمش است. گفتگوی اختصاصی وی با خبرنگار گلستان لیگ را با هم میخوانیم.

  • آقای ایرجی ضمن عرض سلام و خسته نباشید ، لطفا نظرتون رو در مورد بازی امروز بفرمایین

با توجه به حساسیت بالای جدول و اینکه تیمها امتیازاتشون خیلی بهم نزدیکه باعث شده بود بچه ها با ترس بازی کنن که منجر به پایین اومدن کیفیت بازی شد. امروز هم حفاظت از دروازه ها اصلی ترین هدف تیم ها بود. البته ما موقعیت های گل زیادی داشتیم که متأسفانه با بی دقتی از دستشون دادیم. ما امروز ۳ مصدوم و ۱ محروم هم داشتیم ، اما با تمام این تفاسیر از کسب این یک امتیاز هم راضیم.

  • اوضاع تیمتون تو جدول چطوره الآن ؟

ما الآن یک بازی بیرون از خانه و دو بازی داخل خانه داریم. احساس میکنم اگه بتونیم از ۳ بازی باقی مانده ۷ امتیاز بگیریم به دور بعد صعود میکنیم.

  • برنامه کلی شما برای فصل چیه ؟

ببینید چون اولین سال تشکیل شدن تیم ماست ، هنوز یک سری از بازیکنان ما شرایط کار در باشگاه به شکل نیمه حرفه ای رو نمیدونن. چون بازیکنی هم نیست که بخوایم جذبش کنیم فعلا باید با همین بازیکن ها لیگ رو ادامه بدیم. البته از نظر فنی بازیکن های بسیار خوبی داریم فقط اگه بتونن اعتماد به نفسشون رو بالا ببرن مطمئنا میتونیم موقعیت هامون رو به گل تبدیل کنیم.

  • حرف آخر ؟

تشکر میکنم از شما ، این خبرگزاری ، خبرگزاری خوبیه ، ان شاءالله که از تیم خاصی جانب داری نکنه و در مسیر اعتلای فوتبال استان حرکت کنه

منصرف شدن از پاسخ