هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر استان گلستان در حالی روز جمعه ۶ دی ماه ۹۲ با برگزاری ۴ دیدار آغاز خواهد شد که تیم متمول امید گلستان در گرگان میزبان تیم کشاورز علی آباد خواهد بود.

در این گزارش سعی شده وضعیت کنونی نماینده گرگان در این رقابت ها و دلایل کسب نتایج ضعیف ابتدای فصل این تیم بررسی شود.

امید گلستان ، تولدی پرهیاهو و خبرساز داشت. حاج وحید تجری که از مدیران توانمند و فوتبال دوست استان است ، تصمیم به خرید امتیاز یک تیم فوتبال گرفت. او با خرید امتیاز تیم کشاورز گرگان ، امید گلستان را تشکیل داد و با این تیم راهی لیگ دسته اول استان شد. امید گلستان با بازیکنان نامداری چون احد شعبانی ، پاشا پرتوی ، سعید فخرایی ، علی کیوج و محسن شراینی در نخستین سال حضور خود در رقابت های استانی به لیگ برتر استان صعود کرد و مسئولان این تیم قصد داشتند در سال دوم حضورشان در لیگ استان به رؤیای قهرمانی دست پیدا کنند و نام خود را جاودانه سازند. ولی با گذشت ۴ هفته از آغاز لیگ و کسب نتایج ناامید کننده ، رؤیای انها در حد رؤیا باقی ماند و رنگ حقیقت به خود نگرفت.

کارشناسان فوتبال استان دلایل متعددی را برای عملکرد ضعیف امید گلستان پر ستاره متصور هستند : وجود ستاره های زیاد ، نبود یک مربی بزرگ ، عدم تمرینات مناسب و برخی حتی مجموعه ای از این ها را دلایل ناکامی کهکشانی ها عنوان میکنند ؛ اما آنچه مسلم است نتایج ضعیف تیمی است که با حجم زیادی از تبلیغات و هزینه های سرسام آور شکل گرفت.

زمین تمرینی مناسب ، امکانات تمرینی ایده آل ، خوابگاه ، استخر و حتی پاداش زمین ۵۰ متری ، بستر را بطور کامل برای نتیجه گیری علی حسین اسدی مهیا کرده اما کسب ۴ امتیاز از ۴ دیدار ابتدایی فصل ، به طور حتم با اهداف مدیریت این باشگاه تناقض های زیادی دارد.

بدین منظور گلستان لیگ از تمامی کاربران خود دعوت می کند با شرکت در نظرسنجی طراحی شده مهمترین دلایل ناکامی تیم امید گلستان در این فصل از رقابت های لیگ برتر استان گلستان را بیان کنند.

1 دیدگاه

  1. سلام…

    همیشه پرستاره بودن دلیل برنتیجه خوب گرفتن نیست…

    گاهی اوقات تیم های ضعیف تر با امکانات و مهره های ضیف تر باتلاش و همدلی زیاد نتایج خوبی میگیرند..

     

منصرف شدن از پاسخ