هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول استان گلستان عصر دیروز با برگزاری دیدار تیمهای استقلال سرکلاته و دلند الکتریک از دیدارهای گروه یک آغاز شد.

حساسیت این دیدار که در میان تعجب همگان ، رأس ساعت ۱۲ در زمین ورزشی روستای سرکلاته و با قضاوت سلمان مرادی برگزار شد ، به هیچ عنوان مانع از انجام دیداری جذاب و دیدنی نشد و در همان نیمه اول ۵ بار توپ از خط دروازه ها گذشت.

مصطفی حقیقی و غلامرضا کامیاب با به ثمر رساندن دو گل در دقایق ۵ و ۱۲ میزبان را پیش انداختند تا خیال کادر فنی استقلال در همان دقایق آغازین بازی از کسب یک پیروزی آسان آسوده گردد. اما گل مسعود خرمالی که روی اشتباه فاحش دروازبان تیم استقلال به ثمر رسید ، اختلاف را به حداقل رساند تا نماینده شهرستان کردکوی مجددا برای افزایش اختلاف تلاش کند.

در دقیقه ۲۳ نیز مصطفی حقیقی با فرار از تله آفساید بار دیگر توپ را به تور دروازه میهمان آشنا کرد تا دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر برساند. شاگردان موسی مهاجروطن که نسبت به آفساید بودن این گل به شدت به کمک داور بازی معترض بودند ، در ادامه با ارائه بازی هجومی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقایق انتهایی نیمه اول بار دیگر توسط سید علی اکبر حسینی به گل دست یافتند تا امیدوارانه به استقبال نیمه دوم این دیدار بروند.

در نیمه دوم نیز علی رغم حملات متعدد دو تیم ، توپی ازخط دروازه ها عبور نکرد تا میزبان با برتری ۳ بر ۲ مقابل نزدیک ترین تعقیب کننده خود ، با ۱۳ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی مسابقات جای بگیرد.

برای تیم استقلال سرکلاته در این دیدار : کمال ایوبی ، احسان امامی ، غلامرضا کامیاب ، مقداد رئیسی ، نعمت اله خطیری ، مصطفی حقیقی ، سعدی جهانبخش ، مهدی مهمان پرور ، حسین اسلامی و سعید غزالی و مهدی نسیمی به مربیگری حسین لیاقی به میدان رفتند.

در تیم دلند الکتریک نیز : ابراهیم فاطمی ، حسن رجبلو ، مهدی خاک بیمار ، جواد رسول آبادی ، سید علی اکبر حسینی ، ابوالفضل سلطانعلی ، مسعود خرمالی ، محمد رجبلو ، مرتضی غفاری ، سهیل بارانی و محمد رجبلو به مربیگری موسی مهاجروطن به میدان رفتند.

2 دیدگاهها

منصرف شدن از پاسخ