تیم فوتبال همت گنبد در هفته ششم از رقابت‌های لیگ برتر استان گلستان عصر روز جمعه در استادیوم خانگی خود به مصاف تیم امید گلستان گرگان رفت که در جریان این بازی ، داور مسابقه مضروب شد.

این بازی که با قضاوت علی بای ، داور برجسته استان برگزار شد ، در دقیقه ۸۰ مسابقه در حالی که بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم امید گلستان پیش میرفت ، به دلیل درگیری فیزیکی دروازبان گنبد با داور مسابقه در پی اعتراض به آفساید بودن گل سوم تیم میهمان ، نیمه تمام باقی ماند.

جدا مایه بسی تأسف و تأثراست. ضمن ابراز همدردی با همکاران عزیز و محکوم کردن این جریانات ، از مسئولین برگزاری مسابقات تقاضا میگردد با خاطیان و عوامل این حاثه به شدت برخورد صورت گیرد و مسئولان برگزاری مسابقات تدابیری بیندیشند که از حادث شدن اینگونه حوادث تلخ جلوگیری شود و از هتک حرمت به جامعه داوری خودداری گردد.

5 دیدگاهها

  1. باید برای جامعه داوری تاسف خورد که چنین داورانی، موجب ننگ آنها هستند. نمی دونم داور ها چطور با قضاوت های اشتباه خود، نان حرام سر سفره خانواده خود می برنده؟! اشتباهات داوری در هر بازی اتفاق می افتد اما یکبار، دوبار، سه بار، چهار بار، نه اینکه تمام سوت های داور بر علیه یک تیم باشد! تو این بازی تیم گرگان ۲ بار تونست با سوت های اشتباه داور گل بزنه! فقط کم مونده بود داور هم بیاد لباس ایم گرگان رو بپوشه و خودش هم براشون بازی کنه! بعد از این حق رو ناحق کردن ها توسط آقای علی بای (که دو سال پیش هم در گرگان همچین بلایی سر گنبد آورد!) به احتمال فراوان تیم گنبد از ادامه مسابقآت انصراف میده!

  2. آقای برزمینی رئیس هیأت فوتبال استان گلستان به فکر این داورانی که به همین راحتی در مقابل تماشاگران و باتجربه های فوتبال سرکلاته تمیشه، سوت رو به نفع تیم استقلال کردکوی میزنند بکنید قرار نیست هر تیمی با تماس یک تلفن حق تیم دیگری را زیر پا بزاره.  

  3. این استان فوتبال که نداره ..بخواد داور داشته باشه …حیف اینهمه استعداد که هر سال میرن استانهای دیکه .این تغییرو تحولات جدید هم تو فوتبال استان هیچچچچچچچ کمکی به فوتبال نخواهد کرد .چون ساختار فوتبال که مربوط به پایه میشه دست یسری آدم ناکار آمد هست که تو سالهای گذشته هم کاراییشونو دیدیم

    آقای برزمینی کاش یه فکری به حال کمیته جوانان – کمیته آموزش و کمیته استعداد یابی استان بکنی تا شاید شما بتونی کمکی به فوتبال استان کنی وگرنه شما هم میشی مثل مهندس ..

  4. سلام الکی به داوران عزیز توهین نکنید همه داورها در یک سطح کیفی قضاوت نمی کنند مهم احترام به هم نوع در مقابل اشتباهات داوری است.همان طور که داورها موقع اشتباه بازیکن باهاش درگیر نمی شوند بازیکنان هم در مقابل اشتباه داور حق چنین کاری ندارند.

  5. اگه فقط اشتباه داوری بود که اینقدر عذاب نمی کشیدیم! کاش اشتباه داوری بود! آخه کجای دنیا دیدید که همه سوت های داور به ضرر یک تیم باشه؟!؟! فقط امیدوارم که این اشتباهات سهوی بوده باشه و قضیه محسن قهرمانی و شماره دوستان و شماره حساب دوستان و مربی بدنساز و علی دایی و … اینجا هم رخ نداده باشه…

منصرف شدن از پاسخ